Kemaro 900

inteligentny i efektywny!

Robot KEMARO 900 to pierwszy na świecie przemysłowy robot do czyszczenia na sucho, wyposażony w zintegrowany system odpylający. Autonomiczny robot zamiatający skutecznie czyści zdefiniowane obszary przez całą dobę. Dzięki ergonomicznej konstrukcji efektywnie sprząta również pod maszynami i urządzeniami.

Urządzenie KEMARO 900 jest łatwe w transporcie. Można go używać w wielu budynkach i pomieszczeniach. Waga wraz z akumulatorem wynosi 32 kg. Przy pomocy zaawansowanych algorytmów i sztucznej inteligencji robot może sprzątać bardzo duże obszary przemysłowe.


Do obsługi robota KEMARO 900 nie są wymagane żadne dodatkowe instalacje. Inteligentna nawigacja reaguje na zmieniające się otoczenie bez potrzeby wstępnego programowania.

Długi czas pracy

KEMARO 900 sprząta dokładnie tam, gdzie jest to wymagane. Robot tworzy własną mapę czyszczenia, identyfikuje i omija na swojej drodze przeszkody. Czas pracy na jednej baterii dochodzi aż do 5 godzin! KEMARO 900 posiada wbudowany zbiornik na odpady o pojemności 35 litrów. System odpylający redukuje pył unoszący się w powietrzu, co ma przełożenie zarówno na zdrowie pracowników jak i zużycie maszyn oraz sprzętu.

Walory KEMARO 900:

Układ odpylający
System odpylający KEMARO 900 skutecznie zmniejsza zanieczyszczenie powietrza wewnątrz Twojego obiektu.

Automatyczna stacja dokująca
Jeśli poziom naładowania akumulatora jest niski, KEMARO 900 autonomicznie dokuje się do stacji ładującej i wznawia czyszczenie natychmiast po naładowaniu akumulatora.

Bez chemii
KEMARO 900
czyści podłogę bez użycia środków chemicznych i wody. Pozostawia suchą, czystą podłogę bez pozostałości szkodliwych dla ludzi i środowiska.

Usługi online
Zarządzaj pracą robota, przeglądaj raporty sprzątania, planuj czas sprzątania, pobieraj automatyczne aktualizacje i korzystaj ze wsparcia online.

Dane techniczne

Table Header Table Header
Wydajność teoretyczna
1000 m2 / godz.
Szerokość robocza
90 cm
Czas pracy baterii
do 5 godzin
Pojemność zbiornika
35L
Waga
32 kg
Wymiary (cm)
90 x 35 x 79 cm
KEMARO_08

SYSTEM PLUG AND PLAY
Autonomiczny robot zamiatający KEMARO 900 jest natychmiast gotowy do pracy bez konieczności dodatkowej konfiguracji. Urządzenie mapuje i czyści otoczenie całkowicie niezależnie.

ZDALNA POMOC
Możliwość zdalnej modyfikacji parametrów pracy robota sprzątającego

NATYCHMIASTOWE AKTUALIZACJE SYSTEMU
Automatyczna aktualizacja, dzięki czemu otrzymujemy maszynę zawsze z najnowszym oprogramowaniem.

SZCZEGÓLNE DOSTOSOWANIA DLA KAŻDEGO KLIENTA
Chętnie poznamy Twoje indywidualne potrzeby i skonsultujemy z Tobą możliwe zastosowania KEMARO 900. Umów się na niezobowiązującą konsultację już teraz.

Tu już pracuję

Zainteresowany?