RA660 NAVI XL

pełna automatyzacja

Autonomiczny robot RA660 NAVI XL jest najbardziej zaawansowanym robotem szorująco – zbierającym na świecie. Urządzenie zaprojektowano specjalnie pod kątem pracy na dużych przestrzeniach, takich jak magazyny, dworce kolejowe, centra handlowe, lotniska czy gmachy instytucji publicznych.

Tryb autonomiczny współpracujący z dedykowaną, opcjonalną stacją dokującą umożliwia w pełni zautomatyzowaną wymianę wody i naładowanie akumulatora. Gdy energia lub czysta woda są na wyczepaniu, RA660 NAVI XL wraca do stacji dokującej i samoczynnie uzupełnia wodę oraz energię. Brudna woda również jest odprowadzana automatycznie. Po wykonaniu w/w czynności robot wraca do poprzedniej lokalizacji i kontynuuje proces czyszczenia.

W trakcie jednego przejazdu, w określonych strefach działania automat nie tylko precyzyjnie czyści podłogę, ale również szybko ją osusza. Dzięki temu powierzchnia jest gotowa do ponownego użytkowania w bardzo krótkim czasie.

 

Doskonałe unikanie przeszkód

Dzięki 14 czujnikom ultradźwiękowym, czujnikowi 2D LiDAR i przedniemu zderzakowi RA660 NAVI XL wykrywa prawie wszystkie przeszkody (zarówno stałe jak i tymczasowe) i skutecznie je omija. Ze względu na wysoką niezawodność tego systemu, proces czyszczenia automatem RA 660 NAVI XL można przeprowadzać również w ruchliwych miejscach, takich jak dworce, centra handlowe i muzea, w czasie ich otwarcia.

Inteligentne czujniki

Autonomiczny robot czyszczący RA660 NAVI XL jest w stanie pracować nieprzerwanie przez około 3-4 godzin, co pozwala na przeniesienie cennych zasobów ludzkich do innych obszarów, gdzie warunki są nieprzewidywalne lub wymagające większej uwagi. Proces ładowania jest bardzo szybki – po 40 minutach akumulator jest naładowany w 80 procentach.

INTELIGENCJA

Cleanfix RA-660 Navi dzięki systemowi nawigacji konturowej prowadzonej przez SLAM (jednoczesne mapowanie i lokalizacja), może działać na dowolnej przestrzeni bez konieczności obsługi. 

Inteligentne czujniki

Zainstalowany z czterema rodzajami czujników Cleanfix RA 660 Navi jest w stanie dostosować się do każdej przestrzeni.

Może wykrywać i unikać zarówno stałych, jak i tymczasowych przeszkód, nierównego podłoża i zapobiegać spadaniu ze schodów, spełniając wymogi bezpieczeństwa użytkowania.

Oszczędność kosztów 

Robot pracuje systemem trzech wymiennych szczotek o szerokości roboczej 66 cm. Wyposażony jest w system ssący oraz inteligentny system dozowania płynu czyszczącego. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie stałych proporcji chemikaliów względem wody, eliminuje straty i zmniejsza koszty operacyjne.

Zdalna kontrola

Wielofunkcyjna aplikacja mobilna daje możliwość zdalnej modyfikacji parametrów pracy robota. Otrzymujemy również raporty z wykonanej pracy oraz informacje o bieżącym stanie technicznym urządzenia. Dzięki automatycznej aktualizacji zawsze pracujemy z maszyną z najnowszym oprogramowaniem.

CZYSTOŚĆ I HIGIENA

Cleanfix RA 660 Navi to rozwiązanie dla dokładnego i konsekwentnego czyszczenia supermarketów, centrów handlowych, biur, salonów wystawowych, hal produkcyjnych, magazynów, hal sportowych czy lotniskowych.

Dane techniczne

Table Header Table Header
Wydajność teoretyczna
1000 - 1200 m2 / godz
Szerokość robocza
66 cm
Czas pracy
3-4 godziny
Pojemność zbiornika
110L
Waga (z bateriami)
313 kg
Wymiary (cm)
1010 x 850 x 1185 mm

APLIKACJA

Stała kontrola pracy robota, raportowania wykonanej pracy, informacje serwisowe.

ZDALNA POMOC

Możliwość zdalnej modyfikacji parametrów pracy robota sprzątającego

NATYCHMIASTOWE AKTUALIZACJE SYSTEMU

Automatyczna aktualizacja, dzięki czemu otrzymujemy maszynę zawsze z najnowszym oprogramowaniem.

SZCZEGÓLNE DOSTOSOWANIA DLA KAŻDEGO KLIENTA

Wiemy, że nie ma równego klienta, dlatego możemy szybko opracowywać niestandardowe rozwiązania i wprowadzać ulepszenia.

Tu już pracuję

Zainteresowany?